top of page

Genel

Bilgiler

Grand Elmira Suite, İstanbul'un merkezinde, şehrin ana turistik ve iş merkezlerine kolay erişim sağlayan bir konumda yer almaktadır. Otelimiz, lüks ve konforun bir araya geldiği özel tasarım Suit ve Aile Suitleri ile tanınmaktadır. Her bir oda, modern mobilyalar ve özenle seçilmiş detaylarla donatılmış olup, misafirlerimize evlerini aratmayacakları bir konfor sunmaktadır. Ayrıca, Grand Elmira Suite bünyesinde yer alan kahvaltı servisimiz, misafirlerimize güne iyi başlamak için lezzetli bir deneyim sunar. Grand Elmira Suite olarak, misafirlerimize unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmak için sürekli olarak çaba sarf etmekteyiz.

Image by David Iskander

Misyon

Grand Elmira Suite, misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ve her konukla sıcak, samimi bir ilişki kurmayı misyon edinmiştir. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, her ayrıntıyı özenle planlayarak konuklarımıza kusursuz bir hizmet sunar. Kaliteli konaklama, lezzetli yemekler, özel etkinlikler ve kişisel ihtiyaçlara özel çözümler sunarak, Grand Elmira Suite olarak misafirlerimizin beklentilerini aşmayı ve onlara benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.

Vizyon

Grand Elmira Suite, konuklarını konfor, zarafet ve sıcak bir atmosferle ağırlayarak unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmayı hedefleyen bir oteldir. Misafirlerimizin beklentilerini aşan, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş hizmetlerimizle öne çıkan bir marka olmayı amaçlıyoruz. Grand Elmira Suite olarak, lüksün ve huzurun mükemmel bir birleşimini sağlayarak konuklarımızın hayatlarına değer katmayı ve onlara unutulmaz anılar biriktirmelerini sağlamayı vizyon ediniyoruz.

Image by Brett Jordan
bottom of page