Hakkımızda

DAİREMİZ GERÇEKTEN KONFORLU MU?

Şişli’de bulunan apartımız, temizlik ve güven olarak otel konforunda olan dairelerimiz günlük kiralık daire şeklinde kendi evinizdeymiş gibi rahat etmenizi sağlayacak düzen ve temizliktedir.

Güvenilir / Temiz Hizmet

Yerimiz Ruhsatlı ve Güvenlik’lidir. Her misafirimiz’den sonra detaylı bir şekilde temizlik robotları ve deneyimle personelimizle detaylı bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Bütün kişisel kullanılan ürünler yenileriyle değiştirilmektedir.

7/24 Açık

7/24 açık Market Ve Restaurant bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 7/24 resepsiyon hizmeti.

Vizyonumuz

Girişimci, ufku açık, vizyonu geniş ekip çalışması ile İstanbul Avrupa yakasında hızla büyümeye göstermiştir.Günümüz koşullarında mevcut birçok tesis arasında müşteri devamlılığı ile kendini ispatlamıştır…Müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek uygun fiyatları ve kalitesiyle “ müşteri memnuniyeti “ hedefine ulaşmıştır…“Müşterilerimizin gülen yüzü ve taktiri” bizlere verilen en büyük ödüldür.Büyüyen ailemiz içerisinde sizleride görmekten onur duyarız.Günlük kiralık ev konusunda hizmet veren bir firmayız. Her işte olduğu gibi, bu işte de bazı etik değerler ve yasal zorunluluklar mevcuttur. 18 yaşından kimseye ev kiralamayacağımız yasal zorunluluklara örnektir, her kullanımdan sonra evi temizletmemiz gerektiği ise etik değerlerimize bir örnektir. Biz bu değerler ve kurallara göre hizmet anlayışımızı oluşturduk. Bu sayede ayakta kalıyoruz ve işimizi sürdürebiliyoruz. Şişli Günlük Kiralik Daire konusunda firmamiz en hassas olanıdır.Sizlere sunduğumuz evlerimizde gereken tüm eşyaları yerleştirdik. Bu eşyaların bakımını sürekli yapıyoruz. Ayrıca evlerimizi kullanım sonrası temizlikten farklı olarak periyodik aralıklarla kapsamlı temizliğe tabii tutuyoruz. Tüm hizmet anlayışımız sizlere daha iyi bir konaklama deneyimi sunmak içindir.

Temizlik
Sosyal Medya
İş Planlama
Kalite & Konfor

LUXURY ODA OLANAKLARI

Ekonomik Oda 18m2 (2 Kişilik) / Standart Oda 23m2 (2 Kişilik) / Junior Suite 1+1 Oda 30m2 (2-3 kişilik) / Family Suite 2+1 Oda 35m2 (2+2 kişilik)

Şimdi Ara!